Savrseno hladno predjelo! Slane oblande za svaku proslavu! Party Wafer Appetizer – Quick & Easy!
Автор: Aurora Recepti
Загружено: 2024-11-09
Просмотров: 86104
Описание:
Jedna od ideja za brzo I jednostavno hladno predjelo. Nešto što je potrebno svim domaćicama u vreme praznika I proslava. Slane oblande u osnovnoj varijanti a mogu biti I sa različitim ukusima koje vama najviše odgovaraju.
Svi će biti oduševljeni ukusom a I izgledom a sigurno će vam tražiti I recept.
Topla preporuka vaše Aurore…💖💖
POTREBNE NAMIRNICE:
• 1 pakovanje manjih oblandi
• 300 g tanko isečene šunke
Za premazivanje je potrebno:
• 200 g Putera
• 200 g sira
• 200 g pavlake
• 200 g majoneza
Za ukrašavanje 100 g rendanog kačkavalja
/ aurora_recepti
/ sanja.radosavljevic.790
/ aurorarecepti
https://www.pinterest.ca/sanjarmeda/
📧 ➡ E-mail: [email protected]
Ako vam se sviđa ovaj recept, kliknite na dugme Sviđa mi se i podelite ga sa prijateljima i porodicom!
▶ PRIJAVITE se na kanal "AURORA RECEPTI"
▶ / @aurorarecepti
Zabranjeno je svako kopiranje videa ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!!!
One of the ideas for a quick and simple cold appetizer. Something that all housewives need during holidays and celebrations. Salted wafers in the basic version and can be with different flavors that suit you best.
Everyone will be delighted with the taste and appearance, and they will surely ask you for the recipe.
Highly recommended by your Aurora…💖💖
INGREDIENTS NEEDED:
• 1 pack of smaller wafers
• 300 g of thinly sliced ham
For coating you need:
• 200 g Butter
• 200 g of cheese
• 200 g of sour cream
• 200 g of mayonnaise
For decoration 100 g of grated cheese
📧 ➡ E-mail: [email protected]
If you like this recipe, click the Like button and share it with your friends and family!
▶ SUBSCRIBE to the "AURORA RECIPES" channel
▶ / @aurorarecepti
Any copying of videos or audio recordings and uploading to other
channels is prohibited!!!
Повторяем попытку...
Доступные форматы для скачивания:
Скачать видео
Информация по загрузке: