Мілітаризація українських дітей в окупації (вересень 2024 року).
Автор: ЛОПЦ "Альтернатива"
Загружено: 2024-10-09
Просмотров: 39
Описание:
На окупованих територіях активно просувається мілітаризація дітей, що особливо помітно на початку нового навчального року.
В Маріуполі пройшла лінійка у філії Нахімовського військово-морського училища. Цей заклад було побудовано за рік в Приморському районі міста. В ньому планують навчати учнів 5-7 класів загальною кількістю близько 560 дітей. Училище приймає школярів з так званих “нових територій РФ” та Південного федерального округу.
В бердянській гімназії №2 відкрили профільний клас Росгвардії для учнів 8-го класу. Програма включатиме курси з основ безпеки, антитерористичного захисту, самооборони та бойових мистецтв. Наразі на ТОТ Запорізької області діють дев’ять профільних класів Росгвардії, і планується відкриття ще трьох. Відмовитися від такого навчання майже неможливо. За словами батьків, для цього потрібно писати відмову на дирекцію школи, що може мати наслідки у вигляді розмови з російськими спецслужбами.
Для школярів з окупованого Біловодська на військовому полігоні в наметовому містечку під Новосибірськом організували зміну під назвою “Служу России”, де діти проходили курс молодого бійця та опановували бойові навички – практичну стрільбу, тактику ведення бою, стройову підготовку.
В Луганську до Дня міста окупаційна адміністрація провела акцію «Мой Ворошиловград», використовуючи радянську назву міста. Одним із заходів було створити панно за допомогою різнокольорових пластикових кришок. Потрібно було викласти зображення радянського діяча Климента Ворошилова на коні на фоні заходу сонця.
Багатофункціональний центр послуг тимчасово окупованого Мелітополя не встигає опрацьовувати всі заявки на перереєстрацію майна. Через це було укладено договір з БФЦ Ростова-на-Дону, який тепер надає послуги з оформлення угод з нерухомістю, розташованою на територіях, що наразі контролюються російською армією. Зокрема, в БФЦ Ростовської області можна зареєструвати нерухомість, розташовану на ТОТ Запорізької та Херсонської областей, а також в т.зв. “ЛНР” та “ДНР”.
Щоб потрапити до спеціалістів “Пенсійного фонду” в Лисичанську, місцеві жителі мають записуватися на прийом за два місяці. В окремих випадках можна розраховувати на місяць-півтора. Проте навіть після збирання всіх необхідних документів і тривалого очікування в чергах, пенсіонери не отримують виплати вчасно. Їхні документи та звернення розглядають по декілька місяців.
Завдяки флешмобу руху “Зла Мавка”, цитати українських письменників та поетів поширювалися в тимчасово окупованих містах Донбасу – Алчевську, Луганську, Горлівці, Перевальську.
ЛОПЦ «Альтернатива» продовжує відстежувати ситуацію на тимчасово окупованій території України внаслідок російської збройної агресії.
Більш детальну інформацію з оглядом подій у період 01.09-30.09.2024 року зведено у дайджесті «Життя в окупації».
Тематики випуску:
терор російської армії та свавілля окупаційних адміністрацій;
російська пропаганда на тимчасово окупованих територіях;
русифікація українських громадян в окупації;
соціально-економічна ситуація на тимчасово окупованих територіях;
мілітаризація окупованих територій;
опір українців російській окупації;
нове життя в евакуації.
Матеріали доступні в українській та англійській версіях:
українська https://bit.ly/3zRejC1
англійська https://bit.ly/3BDBSPk
Повторяем попытку...

Доступные форматы для скачивания:
Скачать видео
-
Информация по загрузке: